Fimo hmota - sady

Strana: 1 2 další

Fimo hmota – sady

Nevíte, kde s nákupem začít? Pak pro vás budou Fimo sady jako stvořené. Nabízejí totiž dospělým i dětem ideální příležitost pro tematické tvoření.

Především, nikoliv však striktně, jsou určeny Fimo barevné sady, které obsahují kromě samotné Fimo hmoty také potřebné příslušenství pro tematické tvoření. Příkladem může být například vánoční sada, kde kromě 6 balení hmoty najdete také lepidlo a vybrané dekorace s vánoční tématikou.

Pro nejmenší jsou určeny Fimo sady pro děti – ty obsahují Fimo typu Soft pro snadnou práci a tvarování, návody a další vybrané doplňky. Ponořte se společně se svými dětmi do fantastického světa pirátů, podvodního světa, exotických zvířat nebo vesmíru.

Unikátní jsou pak svým obsahem tzv. Fimo šperkové sady, které obsahují 4 půlbloky Fimo hmoty (25 gramů), náhrdelník s nastavitelnou sponou, náušnicové háčky, gumičky a návod popisující tvorbu krok za krokem. Snadno si tak sami vytvoříte originální šperky, které vám vaše okolí bude závidět.

Hledáte inspiraci pro tvoření z Fimo hmoty?

Prozkoumejte blíže naše FIMO návody nebo načerpejte inspiraci na oficiálních stránkách výrobce.

  1. KREATIVNÍ TVOŘENÍ
  2. MODELOVACÍ HMOTY
  3. FIMO
  4. FIMO SADY

© 2019 ceske-KORALKY.cz, Všechna práva vyhrazena. Internetový obchod EasyShop® 3.9 © IT STUDIO s.r.o. Zobrazit panel o souborech cookie.