Návody na tvoření z FIMO hmoty

Vytvořte si vlastní výrobky z fimo hmoty

Fimo hmota je určena jak malým, tak i velkým. Celosvětově patří mezi jedny z nejoblíbenějších modelovacích hmot. Na vině je široká barevná škála, různé série hmoty odlišné svými vlastnostmi a mnoho doplňkového sortimentu, který usnadňuje práci s hmotou.

 


Návod na výrobu lžičky s kravičkouFimo návod: Návod na výrobu fimo lžičky s kravičkou

Překrásný návod na výrobky z fimo hmoty - tentokrát na jeden z nejpopulárnějších. Fimo lžičky jsou jednoduché, hravé a veselé. udělejte jimi radost sobě i svému okolí. 

 

Zobrazit návod >>

 

 

 

Návod na hrneček z fimo hmotyFimo návod: Návod na výrobu hrnečku se zvířátky

Ozdobte obyčejné hrnky fimo hmotou a vytvořte originální výrobky z Fimo hmoty v podobě veselých hrnečků se zvířátky či jinými motivy. Fantazii se meze nekladou.

 

Zobrazit návod >>

 

 

 

Návod na hrneček z fimo hmotyFimo návod: Návod na čelenky pro malé parádnice

Udělejte radost svému dítěti. Je-li to holčička, vyrobte pro ni originální čelenku, kterou ji každá kamarádka bude závidět. Jde o hezký dárek, který děti ocení. 

 

Zobrazit návod >>

 

 

 

Fimo návod: Návod na zrcátko

Udělejte ze všedního zrcátka neobyčejné a především orginální. Že nevíte jak na to? Pak vyzkoušejte tento návod na výrobek z Fimo hmoty, kterým dokážete udělat radost sobě i svým blízkým.

 

Zobrazit návod >>

 

 

 

 

 

FIMO tužka

Fimo návod: Návod na tužku

Osvěžte svoje psací potřeby originální tužkou či propiskou z Fimo hmoty. Jde o výrobek, který hravě zvládne i začátečník a výsledek? Ten bude vždy jako od profesionála - uvidíte sami!

 

Zobrazit návod >>

 

 

 

 

Návod na hrneček z fimo hmotyFimo návod: Návod na výrobu magnetických kapříků

Máte doma ledničku, dětskou tabuli či magnetickou plochu pro vzkazy a psaní nákupu? Co takhle tento prostor oživit. Přinášíme vám návod na výrobky z Fimo hmoty v pdoobě magnetických rybiček.

 

Zobrazit návod >>

 

 

 

Výrobky z Fimo hmoty

Dopřejte si odpočinek po práci a zaměstnejte přitom hlavu - přijdete na jiné myšlenky. Sami uvidíte, jak blahodárné účinky má na psychyku tvoření z Fimo hmoty. Modelování je od pradávna vhodné jak pro děti, tak dospělé - nebojte se jej a vyzkoušejte sami sebe v jemné motorice. Ukažte svému okolí jaké výrobky z Fimo hmoty dokážete vyrobit.

 

Sortiment Fimo hmoty

Nabízíme nejen korálky, ale také ucelený sortiment potřeb pro modelování. Největší zastoupení má přitom Fimo hmota. Ta, díky svým vlastnostem, hravě vyhoví začínajícím i profesionálním tvůrcům. Co vše u nás najdete?

 

Fimo hmota

Kompletní sortiment modelovací hmoty Fimo, za atraktivní ceny. Prozkoumejte naši nabídku z blízka. Věříme, že si vyberete. 

 

fimo hmota Professional fimo hmota kids fimo hmota soft
Fimo Professional Fimo Kids Fimo Soft
fimo hmota effect fimo hmota dollart fimo hmota Air
Fimo Effect Fimo DollArt Fimo Air

 

 

Fimo sady

Sady pro děti i dospělé. Speciální dětské sady obsahují podrobné návody, díky kterým si zábavu při tvorbě výrobků z Fimo hmoty užijí i ti nejmenší. 

 

Barevné Fimo sady Fimo sady pro děti Šperkové Fimo sady
Barevné Fimo sady Fimo sady pro děti Šperkové Fimo sady

 

Příslušenství k Fimo hmotě

posuňte své tvoření nebo tvoření svých dětí o velký krok kupředu. Použijte speciální Fimo příslušenství. Pod tímto souhrnným názvem se totiž skrývá celá řada pomůcek, díky kterým vaše výrobky z Fimo hmoty získají zcela nový vzhled.

 

Pomůcky pro tvorbu z Fimo hmoty Fimo rollery Fimo pera
Fimo pomůcky Fimo Rollery Fimo pera
Fimo šperkové doplňky Fimo kovové plátky fimo laky
Šperkové doplňky Fimo kovové plátky Fimo laky
Fimo Liquid Fimo metalické prášky Fimo textury
Fimo Liquid Metalické prášky Fimo textury
Fimo vykrajovátka Silikonové fimo formy Fimo vytlačovací formy
Fimo vykrajovátka Silikonové formy Vytlačovací formy
     

 

Prozkoumejte také naši nabídku bižuterních komponentů. Společně s korálky jich nabízíme tisíce!

 

Vždy aktuální návody na FIMO šperky

V této sekci naleznete inspiraci pro svou tvorbu. „Fimovat“ můžete začít ještě dnes. Staňte se mistrem polymerové hmoty a pochlubte se okolí vlastnoručně vyrobeným šperkem. Fantazii se meze nekladou. Vyberte si z našich Fimo návodů jeden a uvidíte, že se s nadšením vrátíte pro další.
Máte vlastní návod na výrobu šperku? Pošlete nám jej a my vás odměníme!

 

Sdílejte:

© 2019 ceske-KORALKY.cz, Všechna práva vyhrazena. Internetový obchod EasyShop® 3.9 © IT STUDIO s.r.o. Zobrazit panel o souborech cookie.