Modelovací hmota FIMO PROFESSIONAL

 Očekávaná NOVINKA firmy STAEDTLER FIMO PROFSSIONAL.

Strana: 1 2 3 další

Fimo hmota – Fimo Professional

Vytvářejte originální výrobky z FIMO hmoty, které ocení vaši blízcí z řad dětí i dospělých. Fimo hmota je jednou z nejlépe hodnocených a nejrozšířenějších modelovacích hmot. Pochází z dílny německé firmy Steadtler, která svoji pozornost zaměřuje nejen na tvarovací hmoty, ale také n další papírenské zboží.

 

FIMO Professional

Druh Fimo hmoty určený pro profesionály se vyznačuje nebývalou tvrdostí, která odpovídá vysokým nárokům zkušených tvůrců. Vytvrzuje se během 30 minut při teplotě 110 °C v troubě a následně perfektně drží tvar i barvu – a to i při pravidelném působení slunečních paprsků. Fimo Professional nabízíme v obou gramážích, jež lze na trhu koupit – jde o bloky o váze 85 g nebo 350 g. Součástí sortimentu však není pouze samotná Fimo hmota, ale také doplňkový sortiment v podobě Profesionálních sad a nástrojů, jako například speciální škrabka, vykrajovátka, jehly nebo rýdla a další.

 

Hledáte inspiraci pro tvoření z Fimo hmoty?

Prozkoumejte blíže naše FIMO návody nebo načerpejte inspiraci na oficiálních stránkách výrobce.

  1. KREATIVNÍ TVOŘENÍ
  2. MODELOVACÍ HMOTY
  3. FIMO
  4. FIMO PROFESSIONAL

© 2019 ceske-KORALKY.cz, Všechna práva vyhrazena. Internetový obchod EasyShop® 3.9 © IT STUDIO s.r.o. Zobrazit panel o souborech cookie.