Fluorit 10mm

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
17.7.2024
Kód: 16455
17 Kč
Fluorit 10mm

Fluorit


Stupeň tvrdosti: 4


Užití: mentální síly, duševní ochrana, deprese, sebedůvěra


Planeta: Merkur

Element: Voda

 

Čakra: 


Vlastnosti:  projektivní kámen, vhodný k posílení účinků jiných kamenů.
Je obdařen silnou ochrannou mocí, zejména na duševní úrovni, pracuje s vědomou myslí, posiluje naše myšlenky, zmírňuje emocionální zaujetí a potlačuje silné emoce, posiluje analytické schopnosti, urovnává zoufalství, depresi či vztek, zastavuje psychickou manipulaci, dodává řád každodennímu životu, uvádí do souladu citovou, tělesnou i duševní rovinu osobnosti, jemně otevírá dveře do podvědomí a nechává na povrch vyplynout potlačované pocity. Zvyšuje sebedůvěru, zručnost, tělesnou i duševní koordinaci, pomáhá při učení, zvyšuje koncentraci. Účinně funguje proti škodlivým vlivům počítačů a elektromag. záření. 
Léčebné využití: zahání negativní energii a poruchy všeho druhu, čistí, odstraňuje a přeorganizuje v těle vše, co není v naprostém pořádku, likviduje viry, léčí všechny druhy infekce včetně rýmy a nachlazení, regeneruje kůži a sliznice, odstraňuje vrásky, blahodárně působí na zuby a lze jej použít během stomatologických zásahů, dále na kosti, artritidu, revmatismus, bolesti zad, zlepšuje funkčnost kloubů, přispívá k hojení vředů a ran a pomáhá obnovovat sexuální rozkoš.


 

Zelený fluorit – pohlcuje negativní energie, uvolňuje intuici, odbourává přebytek energie, zažehnává citová traumata, léčí infekce, žaludeční, střevní problémy a křeče. Účinně čistí čakry a duši, odstraňuje z nich již překonané postoje.


Fialový fluorit – výborný pro meditaci, napomáhá duševní komunikaci, léčí kosti a poruchy kostní dřeně. 


Čištění: 1x za týden omýt pod vlažnou vodou

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Korálky z minerálů
barva: fialová
tvar: kulička
velikost: 10mm
materiál: přírodní kámen
znamení: vodnář, ryby
typ produktu: fluorit
šíře průtahu: 1,2mm
počet průtahů: jeden
balení: 1ks
užití: mentální síly, duševní ochrana, deprese, sebedůvěra

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: