<< Fluorit 10mm Granát červený 4mm >>
Fluorit žlutý 6mm

Fluorit žlutý 6mm

Katalog. číslo:16456
Naše cena: 10.00 Kč (vč. DPH)
Hodnocení:
Dostupnost:skladem
ks

Fluorit


Stupeň tvrdosti: 4


Užití: mentální síly, duševní ochrana, deprese, sebedůvěra


Planeta: Merkur

Element: Voda

 

Čakra: 


Vlastnosti:  projektivní kámen, vhodný k posílení účinků jiných kamenů.
Je obdařen silnou ochrannou mocí, zejména na duševní úrovni, pracuje s vědomou myslí, posiluje naše myšlenky, zmírňuje emocionální zaujetí a potlačuje silné emoce, posiluje analytické schopnosti, urovnává zoufalství, depresi či vztek, zastavuje psychickou manipulaci, dodává řád každodennímu životu, uvádí do souladu citovou, tělesnou i duševní rovinu osobnosti, jemně otevírá dveře do podvědomí a nechává na povrch vyplynout potlačované pocity. Zvyšuje sebedůvěru, zručnost, tělesnou i duševní koordinaci, pomáhá při učení, zvyšuje koncentraci. Účinně funguje proti škodlivým vlivům počítačů a elektromag. záření. 
Léčebné využití: zahání negativní energii a poruchy všeho druhu, čistí, odstraňuje a přeorganizuje v těle vše, co není v naprostém pořádku, likviduje viry, léčí všechny druhy infekce včetně rýmy a nachlazení, regeneruje kůži a sliznice, odstraňuje vrásky, blahodárně působí na zuby a lze jej použít během stomatologických zásahů, dále na kosti, artritidu, revmatismus, bolesti zad, zlepšuje funkčnost kloubů, přispívá k hojení vředů a ran a pomáhá obnovovat sexuální rozkoš.


 

Zelený fluorit – pohlcuje negativní energie, uvolňuje intuici, odbourává přebytek energie, zažehnává citová traumata, léčí infekce, žaludeční, střevní problémy a křeče. Účinně čistí čakry a duši, odstraňuje z nich již překonané postoje.


Fialový fluorit – výborný pro meditaci, napomáhá duševní komunikaci, léčí kosti a poruchy kostní dřeně. 


Čištění: 1x za týden omýt pod vlažnou vodou

 

barva:žlutá
balení:1ks
velikost:6mm
materiál:přírodní kámen
typ produktu:fluorit
šíře průtahu:1,0mm
počet průtahů:jeden
užití:mentální síly, duševní ochrana, deprese, sebedůvěra
Související položky

© 2019 ceske-KORALKY.cz, Všechna práva vyhrazena. Internetový obchod EasyShop® 3.9 © IT STUDIO s.r.o. Zobrazit panel o souborech cookie.