Howlit bílý 10mm

Dostupnost Prodej ukončen
Kód: 16535
16 Kč
Howlit bílý 10mm

Howlit bílý/Magnezit

Léčebné využití: pomáhá ukládat vápník v těle, detoxikuje, neutralizuje tělesné pachy, uvolňuje svaly a křeče, pomáhá při menstruaci, přináší úlevu při migrénách, léčí střeva, žaludek, ledvinové kameny, močový měchýř, křečové žíly. Hojí zuby a zubní kazy, zrychluje metabolismus tuků, snižuje cholesterol, zpomaluje krevní srážlivost, snižuje horečky a zimnici, prevence proti arterioskleróze, angině pectoris a dalším srdečním chorobám.

Užití: klid, harmonie, meditace, uvolnění, léčení

Vlastnosti: receptivní, přiřazen planetě Měsíc a elementu vody.

Přináší hluboký klid k uvolnění a meditaci, dodává harmonii, pomáhá přijímat ostatní takové, jací skutečně jsou, bez potřeby je měnit, umožňuje nenechat se zasáhnout problémy jiných, vynáší na povrch sebeklamy, pomáhá rozpoznávat podvědomé pocity a myšlenky, uklidňuje city, činní nás odolnějšími vůči stresu, překonává nervozitu, netoleranci a podrážděnost. Probouzí v nás bezvýhradnou lásku sami k sobě, otevírá srdeční čakru.

Barvy: bílý, žlutavý, šedý

Naleziště: Austrálie, Brazílie, USA, Zimbabwe, Čína, Turecko, Rusko

Technický popis: karbonát,uhličitan hořečnatý, průhledný až průsvitný, skelného lesku, dokonalé štěpnosti, magnezit, který je dost často nabízen pod názvem howlit.

Stupeň tvrdosti: 4

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Korálky z minerálů
barva: bílá
tvar: kulička
velikost: 10mm
materiál: přírodní kámen
znamení: vodnář, rak, váhy
typ produktu: howlit
šíře průtahu: 1,2mm
počet průtahů: jeden
balení: 1ks
užití: klid, harmonie, meditace, uvolnění, léčení

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: