MC Chaton MAXIMA kameny

Propadněte kouzlu kamene MC chaton MAXIMA

Unikátní Šaton z produkce PRECIOSA Ornela poprvé spatřil světlo světa v roce 2013. Od té doby si získla tisíce věrných příznivců. Důvodem je jeho unikátní 15ti fasetový brus a přítomnost bezolovnatého křišťálu. Kámen je navíc opatřen inovativní vrstvou simili, která nese název Dura-Foilingtm. Ta neobsahuje žádné těžké kovy a splňuje nejvyšší nároky na ekologický a kvalitní produkt. Tato vrstva chrání kameny před odlupováním při práci s nimi. Výrobky navíc získávají odolnost vůči korozi a leštícím přípravkům. Vyzkoušejte naše korálky a kameny Precisoa a nechejte se unést do světa korálkové fantazie.

 

Proč právě Preciosa Maxima?

Preciosa maxima – další komponent z řady předního českého výrobce broušených kamenů a křišťálových doplňků. Historie bižuterního řemesla se datuje již od 16. století a je celosvětově proslulá. Oslňující, dominantní, křišťálový skvost pro další výrobu šperků, drobných dekorací a upomínkových předmětů. Kameny jsou precizně vybroušeny, imitují tak krásu pravého drahokamu. Každý z nás tedy může být oslněn tímto leskem elegance a ryzí krásy. Kamínky lze využít pro osazení něžné brože, výrobu nadčasových náušnic nebo působivého náhrdelníku. S kameny Preciosa maxima nelze šlápnout vedle. Na výběr máte z mnoha barevných variant, tvarů a velikostí. Pozvěte k sobě domů trochu luxusu a tvořte s lehkostí.

  1. PRECIOSA® & LŮŽKA
  2. PRECIOSA®
  3. Bižuterní kameny
  4. MC Chaton MAXIMA

© 2019 ceske-KORALKY.cz, Všechna práva vyhrazena. Internetový obchod EasyShop® 3.9 © IT STUDIO s.r.o. Zobrazit panel o souborech cookie.