Náramky z korálků

V této sekci jsme si pro vás připravili tipy na zajímavé materiály na výrobu náramků z korálků. Vytvořte si jednoduchý náramek pro každodenní nošení nebo luxusní verzi pro zvláštní příležitosti.

Inspirovat se můžete v našich návodech na korálkování.

 

 
Nadčasové náramky z korálků

Korálkové náramky na ruku jsou jednoznačně oblíbenou ozdobou již po staletí. Od devadesátých let vzrostla především obliba náramků z etno a bižu korálků, později převládly bohaté náramky plné přívěsků. V současné době se opět vrací klasická jedno, nebo dvouřadá varianta a to především s korálky z přírodních materiálů.
 

Různé provedení, různé ceny

Sehnat náramky z korálků dnes není nic složitého. Najdete je nejen v obchodech s bižuterií, nebo v obchodech s textilem, kde jsou často mezi doplňky, ale velký výběr máte především na internetu. Pokud hledáte, orginál, doporučujeme si je vyrobit.

Největším hitem jsou v současné době jednoduché jednořadové náramky z minerálů a jiných přírodních materiálů. Vybrat si můžete podle svého znamení, protože pak mají náramky i jiné, duchovní a očistné činky. Materiály jako tygří oko, acháty, jantar, růženín apod. jsou doplňovány kovovými prvky. Často jsou navlečené buď na ocelovém lanku, nebo – ty levnější – na pružné gumičce.

Tyto náramky mohou mít také různý význam. Jak už jsem nastínila, primárně je jejich úloha dekorační. Vedle různých duchovních a zdraví prospěšných úkolů, které mají náramky z minerálů, mohou být také symbolickými dárky. K tomu jsou určené náramky partnerské či přátelské. Často obsahují korálky, které se nějakým způsobem doplňují, nebo mají vyražená písmenka, z nichž se poskládá jméno nositele. Záleží jen na vkusu a požadavku kupujícího.

Náramky hand-made

Nejoblíbenější jsou dnes právě náramky se značkou hand-made. Ručně vyrobená ozdoba má totiž pro mnohé z nás osobní význam. Můžete si ji osobně vybrat a zakoupit třeba na trhu, ohmatat si ji a vyzkoušet, jak vám bude slušet. Spoustu prodejců vám také rádo vyrobí náramek přímo na tělo – tedy podle vašich požadavků a přání. Bolí vás často hlava? Máte alergii? Zapomínáte? To všechno jsou příznaky, které mohou zmírnit náramky z dobře zvolených minerálů.

Hand-made náramky dnes seženete i na internetu. Ať už zvolíte nějaký portál, kde prodejci hromadně nabízí své výrobky, nebo luxusní webový obchod, máte na výběr z mnoha druhů a materiálů. Webové obchody většinou dodávají náramky i v luxusních krabičkách, takže se stanou krásným dárkem.

Kde sehnat materiál?

Pokud patříte mezi tvořivé duše, které si místo jednoduchého nákupu kliknutím myši na webových prodejnách raději vyrobí náramek vlastní, věřte, že to není nic složitého. Stačí si jen vybrat z nabídky našeho eshopu z více něž 10 000 produktů.

Korálky na náramky

Jste kreativní a baví vás vytvářet vlastní ozdoby? Nechcete zapadnout v davu, ale naopak z davu vyčnívat a podtrhnout svoji osobnost vlastnoručně vyrobeným šperkem? Pak vám jistě přijde vhod pestrá nabídka korálků k výrobě náramků, kterou vám připravil náš internetový obchod. Korálky na náramky se vyznačují větším průvlekem, aby se dobře a pohodlně navlékaly. Díky našemu širokému sortimentu si budete moci vyrobit trendy šperky pro jakoukoliv příležitost. Určitě nebude pro vás problém vytvořit náramek, kterým potom obdarujete své přátele. Je to ideální dárek, jenž potěší.

Vybrané oddělení Náramky z korálků neobsahuje žádné zboží. Zvolte prosím jiné oddělení nebo použijte vyhledávání pro nalezení Vámi požadovaného zboží.

  1. KORÁLKY
  2. Hobby sety
  3. Náramky z korálků

© 2019 ceske-KORALKY.cz, Všechna práva vyhrazena. Internetový obchod EasyShop® 3.9 © IT STUDIO s.r.o. Zobrazit panel o souborech cookie.