Náušnice z korálků - návody, materiály, tipy, rady

Jen málo žen se nerado zkrášluje. Většina ze zástupkyň něžného pohlaví si zakládá na svém vzhledu a chce být pro sebe samé i své okolí atraktivní a krásné. A k tomu jim pomáhají také šperky. Není třeba mít šperkovnici plnou drahých náušnic, protože zajímavý vzhled ženě dodají i náušnice z korálků. Nejsou navíc tak cenově náročné jako drahé šperky ze zlata, a žena nebo dívka si může libovolně náušnice z korálků dokonce i sama vyrábět, najde-li v korálkování zálibu pro svůj volný čas. Náušnice z korálků využívají nejrůznější komponenty – rokajly různých barev i velikostí, afroháčky, náušnicové puzety a podobně. Oblíbené díky svým hypoalergenním vlastnostem bývají komponenty z chirurgické oceli, z nichž lze vytvářet nejrůznější tvary náušnic za pomocí různých technik.

 

Návod na korálkování: naušnice

Návod na výrobu náušnic – šitá mandala

Tento návod je určen, jak pro začátečníky, tak i pro pokročilé. Všechen materiál pro výrobu těchto náušnic je k dostání zde, na tomto e-shopu. Návod poslala Nikola Podrábská.

Zobrazit návod na korálkování >>

 

Návod na korálkování: náušnice

Návod na korálkování: Výroba rivolkových náušnic

V návodu vám poradíme, jak vyrobit krásné rokajové náušnice. Návod má o něco více kroků, než jste zvyklý, ale ničeho se neděste.

Zobrazit návod na korálkování >>

 

Návod na korálkování: náušnice

Návod na korálkování: Výroba náušnic Měsíční Svit

Výroba náušnic z korálků nemusí být složitá. O tom nám v dnešním návodu přesvědčí Nikola Podrábská, která nám zaslala jednoduchý návod na tvorbu náušnic ,, Měsíční Svit “. Vyrobte si s námi stylové náušnice.

Zobrazit návod na korálkování >>

 

Video návody na výrobu náušnic z korálků

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení