<< Obsidian obláčkový 6mm Onyx bílo-černý 6mm >>
Obsidian obláčkový 10mm

Obsidian obláčkový 10mm

Katalog. číslo:16490
Naše cena: 13.00 Kč (vč. DPH)
Hodnocení:
Dostupnost:skladem
ks

Obsidián obláčkový

 

Užití: sebevědomí, věštění, ochrana, uzemnění, klid

 

Planeta: Saturn

Element: Oheň

 

Vlastnosti: Zavádí vás do vašeho nejhlubšího nitra a vynáší na povrch pravdu a všechny nevyřešené rozpory, jež byly odsunuty do podvědomí. Je to velmi silný ochranný kámen před magickými útoky, zlem a veškerou negativitou. Má dvojaký charakter: ochraňuje nositele před špatnými vlivy, ale může též pomáhat špatným lidem v nekalých kouscích. Dodává víru ve vlastní síly a schopnosti, ale může vyvolat i deprese. Pomáhá oprostit se od vnějších vlivů, může prolomit všechny blokády, aktivuje logické myšlení. Tento kámen je vhodný mít při sobě při zkouškách a důležitých rozhodnutích. Pro své silné a dvojaké účinky by měl být nošen s regulujícím křišťálem.

Léčebné využití: posiluje zažívací orgány, detoxikace organismu, snižuje bolest při artritidě a potížích s klouby, léčí záněty vyvolané bakteriemi, přírodní antibiotikum.

 

Znamení Zvěrokruhu: Štír, Kozoroh

 

Čištění: pod proudem vlažné vody nebo přes noc v misce společně s křišťálem

Nabíjení: nabíjíme ráno nebo v podvečer na přímém Slunci – výjimku tvoří duhový obsidián, který nabíjíme v noci, nejlépe za úplňku

 

barva:černá
balení:1ks
velikost:10mm
materiál:přírodní kámen
typ produktu:obsidian
šíře průtahu:1,2mm
počet průtahů:jeden
užití:sebevědomí, věštění, ochrana, uzemnění, klid
Související položky

© 2019 ceske-KORALKY.cz, Všechna práva vyhrazena. Internetový obchod EasyShop® 3.9 © IT STUDIO s.r.o. Zobrazit panel o souborech cookie.