<< Růženín 8mm mat Záhněda 4mm >>
Růženín 10mm mat
NOVINKA!

Růženín 10mm mat

Katalog. číslo:17306
Naše cena: 15.00 Kč (vč. DPH)
Hodnocení:
Dostupnost:skladem
ks

Růženín

Stupeň tvrdosti: 7

Užití: láska, krása, uzdravování, trpělivost, životní energie

Planeta: Venuše

Element: Voda

Vlastnosti: Je symbolem lásky, krásy a uzdravování. Pomáhá nesmělým projevit skrývané pocity. Učí nás trpělivosti při řešení problémů. Svými měkkými vibracemi obklopuje duši. Jeho vyzařování je jako něžný dotek, pod nímž se naše srdce uvolní, získá opět důvěru a pozvolna se otevře. Rány srdce, které vznikly tvrdostí, hrubostí, odmítnutím nebo nevšímavosti našich bližních v průběhu našeho života, se pod jeho ochranou zacelí. Dává sílu odpouštět - nám samotným i ostatním a učí sebelásce.

Univerzální léčivý kámen, dodávající životní energii, 
zejména starým lidem. Oživuje fantazii a tvůrčí myšlení. Ovlivňuje čakry solar-plexu, základní a srdeční. Odbourává strach, zlost, nelibost, pocit viny. Pomáhá přijímat nezbytnost změn, jedná se o vynikající kámen pro zdolávání krize středního věku.

Léčebné užití: má pozitivní účinek u chorob ledvin, srdce, 
jater, plic a genitálií, též u důležitých center vegetativního nervového systému. Léčí infekce močové trubice. Má výborný vliv na poruchy plodnosti mužů. Odvádí z těla škodlivé látky a přebytečné tekutiny. Je velmi vhodný pro děti. Odstraňuje apatii, uklidňuje a posiluje srdeční činnost. Pomáhá při dlouhodobých nemocích, psychosomatických poruchách a střevních chorobách. Hojí popáleniny, puchýře a vyhlazuje pleť.

Znamení Zvěrokruhu: Býk a Váhy

Čištění: pod proudem vlažné vody

Nabíjení: na nepřímém slunci

 

barva:růžová
zušlechtění:mat
balení:1ks
velikost:10mm
materiál:přírodní kámen
typ produktu:růženín
šíře průtahu:1,2mm
počet průtahů:jeden
užití:láska, krása, uzdravování, trpělivost, životní energie
Související položky

© 2019 ceske-KORALKY.cz, Všechna práva vyhrazena. Internetový obchod EasyShop® 3.9 © IT STUDIO s.r.o. Zobrazit panel o souborech cookie.