<< Tyrkys 4mm Labradorit 4mm >>
Tyrkys 6mm

Tyrkys 6mm

Katalog. číslo:16477
Naše cena: 10.00 Kč (vč. DPH)
Hodnocení:
Dostupnost:skladem
ks

Tyrkys

Stupeň tvrdosti: 5-6

 

Užití: ochrana, láska, přátelství, odvaha, peníze, štěstí, léčení 

 

Planeta: Venuše, Neptun a Uran

Element: Země

 

 

Vlastnosti: Je to posvátný, ochranný léčivý kámen. Kámen štěstí, amulet cestovatelů. Vhodný pro meditace, zvyšuje intuici. Vyrovnává mužskou a ženskou energii, neutralizuje elektromagnetický smog, dodává sílu, uklidňuje řečníky před projevem na veřejnosti, podporuje kreativitu, brání sebepoškozování. Přináší vnitřní klid, působí proti depresi, strachu a stavech vyčerpání. Podporuje romantickou lásku. Majiteli přináší radost a bohatství. 

Léčebné užití: snižuje horečky a bolesti hlavy, předchází migrénám, zlepšuje imunitní systém. Vhodný pro detoxikaci a proti zánětům. Reguluje kyselost v organizmu a působí pozitivně na žaludek. Posiluje zrak, potlačuje křeče, působí na dnu, harmonizuje meridiány

 

Znamení Zvěrokruhu: Střelec, Vodnář

 

Čištění:  Pomocí hnědé nevařené rýže, kterou nasypeme do misky a tyrkys položíme na vrch, během 12 hodin rýže z něj vytáhne negativní energii, potom rýži vyhodíme.

Nabíjení: Tyrkys může na slunci vyblednout, proto nabíjíme ve stínu nebo na měsíčním světle.

 

barva:modrá
balení:1ks
velikost:6mm
materiál:přírodní kámen
typ produktu:tyrkys
šíře průtahu:1,0mm
počet průtahů:jeden
užití:ochrana, láska, přátelství, odvaha, peníze, štěstí, léčení
Související položky

© 2019 ceske-KORALKY.cz, Všechna práva vyhrazena. Internetový obchod EasyShop® 3.9 © IT STUDIO s.r.o. Zobrazit panel o souborech cookie.