<< Sada KREUL Křídová barva Chalky Paint 4 barvy po 150ml Křídová barva KREUL Chalky Paint krémový kašmír >>
Křídová barva KREUL Chalky Paint bílá bavlna

Křídová barva KREUL Chalky Paint bílá bavlna

Výrobce:Kreul
Kód výrobce:CK75311
Katalog. číslo:16044
Naše cena: 148.00 Kč (vč. DPH)
Hodnocení:
Dostupnost:skladem
ks
Bílá bavlna 150ml.

Při pohledu na stylové dekorační  křídové barvy CHALKY CHALK Paint vás ovládnou vzpomínky a touha po dokonalé nedokonalosti. S Kreul křídovými barvami CHALKY CHALK PAINT nové předměty ,,zestárnou“ a staré předměty získají nový nátěr, který vyzdvihne jejich historii. Oblíbené severské tóny jemně uzavřou prostor a vytvoří příjemnou atmosféru. Vintage barevný tón umožní objevit a odhalující přitažlivost nedokonalosti. Přidejte dotek půvabu s Kreul akrylovými metalickými barvami a vytvořte ušlechtilé předměty na výzdobu svého domova.

Charakteristika: Jemné matné křídové barvy, krémová konzistence, rychleschnoucí, světlostálé, na vodní bázi, odolné vodě a povětrnostním vlivům, pro malování na dřevo, papír, lepenku, polystyren, kámen, kreativní beton, terakotu, sklo, keramickou hlínu, kov, plast a modelovací hmoty, harmonicky koordinovaná kolekce barev umožňuje kombinaci světlých a tmavých odstínů, dekorační tvůrčí práce a ideální jako základ pro Foto Potch a decoupage, může být aplikován štětcem nebo válečkem a je vhodný pro techniky jako např. šablonování nebo kraklování.
výrobce:Kreul
barva:bílá
balení:150ml
Související položky

© 2019 ceske-KORALKY.cz, Všechna práva vyhrazena. Internetový obchod EasyShop® 3.9 © IT STUDIO s.r.o. Zobrazit panel o souborech cookie.