Návod na korálkování: lední medvěd

Akční sortiment korálků

Materiál pro korálkování

Materiál na korálkování ledního medvěda

První kroky korálkování

Začneme plést od čumáčku. Jakmile dokončíme tělo s ocáskem, pustíme se do tlapek, na které jsme v průběhu pletení protáhli čtyři drátky (dva na přední tlapky a dva na zadní - tedy osm konců drátků). Horní části řad umisťujeme na jejich vnější strany. Přední tlapy pleteme obě zároveň a stejně tak i ty zadní.

Prvním korálkem na čumáku protáhneme drátek, který použijeme na uši a propletení těla medvěda. Drátek protáhneme vnitřkem hlavy – musíme dát pozor, abychom čumák příliš nestáhli (a nevtáhli ho tak dovnitř hlavičky) a protáhneme korálky označenými v návodu v místě budoucích uší. V místě oušek protáhneme drátek ještě jeden. Po upletení uší propleteme všechny čtyři konce bočními drátky uší zpět k hlavě.

Konce drátku přidaného až v místě uší spleteme a ucvakneme. Drátek vedoucí již od čumáku použijeme k propletení hřbetu a následně i břicha. Konečky spleteme a ucvakneme.

Finální podoba ledního medvěda

Jak postupovat?

pak postupovat

 

Proplétání korálků

----------------------------------------------------

Zároveň bychom vám rádi představili novou knihu autorky návodu, Blanky Trávníkové, zaměřenou na mořské živočichy z rokajlu. Předobjednat si ji a tím podpořit její vydání můžete na Hithit.com.

 

 Tvořte návody na korálkování

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení